Le Fay Resort Dolomiti

Le Fay Resort Dolomiti ir īsts dārgums nereti uz funkcionalitāti un “nakšu pārlaišanu” virzīto slēpošanas viesnīcu biežņā. Šī luksusa viesnīca ir uzbūvēta pašā Madonna di Campiglio slēpošanas kūrorta sirdī, kurš iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, un tam visapkārt paveras elpu aizraujošā Dolomītu Alpu ainava.

Par luksusa viesnīcu “Le Fay Resort Dolomiti”, kura atrodas “Madonna di Campiglio” slēpošanas kūrortā Itālijas Alpos stāsta uzņēmuma “Vanilla Travel” vadītāja Inga Kavaca.

Izbaudi slēpošanu un atpūtu luksusa līmeņa viesnīcā Itālijas Alpos

Le Fay Resort Dolomiti ir īsts dārgums nereti uz funkcionalitāti un “nakšu pārlaišanu” virzīto slēpošanas viesnīcu biežņā. Šī luksusa viesnīca ir uzbūvēta pašā Madonna di Campiglio slēpošanas kūrorta sirdī, kas atrodas Pinzolo, Rendena ielejā. Madonna di Campiglio ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, un tam visapkārt paveras elpu aizraujošā Dolomītu Alpu ainava.

Kas ir jaunais un noslēpumainais Le Fay Resort Dolomiti?

Kamēr lielā daļā slēpošanas viesnīcu, kurās numuriņa izmērs mēdz būt ap 15m2, tiek nodrošināta tik vien kā pārnakšņošana, uzturēšanās Le Fay Resort Dolomiti pati par sevi ir baudījums, kas pieredzes bagātībā un pilnvērtīgumā pielīdzināms ceļojuma mērķim – slēpošanai. Viesnīca atrodas pašā kūrorta sirdī – vien 200 metrus no pacēlāja, uz kuru ērti nokļūt ar regulāri no viesnīcas kursējošu autobusu.

Tāpat, šī koncepta viesnīcas izveidošanas procesā ir ņemtas vērā to kūrorta viesu vēlmes, kuri, atpūšoties kalnos, vēlas uzturēties plašos apartamentos. Tādējādi Le Fay Resort Dolomiti mazākais numurs ir 57m2 plašs, turklāt numuriem ir panorāmas skata logi no grīdas līdz griestiem, kuri ļauj nepārtraukti baudīt elpu aizraujošās kalnu ainavas.

Le Fay Resort Dolomiti piedāvājums ķermenim un relaksācijai

Viesnīcas viesu rīcībā ir arī ārkārtīgi plašs spa un jebkurā sezonā apsildāmi iekštelpu un āra sālsūdens baseini, kā arī 36°C silts sālsūdens ezers, 9 saunas un 6 atpūtas zonas. Pieejamas visdažādākās spa procedūras, tostarp dažādas enerģētiskās masāžas un skaistuma rituāli sejai un ķermenim, kā arī dažādas neinvazīvas estētiskās medicīnas procedūras. Pieejamas ir gan dažādās Rietumu un gan Austrumu metodēs balstītas procedūras, gan arī, piemēram, pāriem paredzēti spa rituāli īpašā privātā spa, kas interjerā atspoguļo dabisko kalnu vidi.

Apartamenti un virtuve

Le Fay Resort Dolomiti pieejamie apartamenti ir plaši: sākot ar 57m2 PRESTIGE & DELUXE JUNIOR SUITE līdz pat 315-430m2 plašajam ROYAL POOL & SPA SUITE, no kura paveras pasakains skats uz ieleju, un kurā ir privāta spa zona ar džakuzi un neliels terases burbuļbaseins. Pieejams arī 100m2 plašs EXCLUSIVE SPA SUITE ar privāto spa zonu un terasi, kā arī 92m2 plašs FAMILY SUITE ar divām guļamistabām un divām vannasistabām. Gan no PRESTIGE JUNION SUITE, gan DELUZE JUNION SUITE paveras brīnišķīgas ainavas uz mežu un kalniem.

Le Fay Resort Dolomiti pieejamas arī no viesnīcas galvenās ēkas nošķirtas rezidences īpaši privātai atpūtai un mājīgas atmosfēras baudīšanai. Rezidences ietilpst četrās kategorijās, un tajās tiek nodrošināti visi viesnīcas viesiem pieejamie servisi un pakalpojumi.

Viesnīcā ir divi lieliski restorāni – DOLOMIA RESTAURANT un “GRUAL” – ORGANIC RESTAURANT. Le Fay Resort Dolomiti galvenajā restorānā DOLOMIA tiek piedāvāta sezonāla, vietējā, Vidusjūras ēdienkarte, un no tā paveras pasakaina Dolomītu ainava aiz loga, bet “GRUAL” pieejama izsmalcināta virtuve, kurā izmantotos organiskos produktus piegādā ekskluzīvi vietējie ražotāji. Viesnīcā ir arī trīs bāri ar izteikti atšķirīgām noskaņām – Lounge Bar, Sky Lounge un Cigar Lounge, kā arī 24 stundas diennaktī pieejama apkalpošana numuriņos un apartamentos.

Kad apmeklēt Le Fay Resort Dolomiti?

Uzturēšanās ekskluzīvajā Le Fay Resort Dolomiti, protams, nav lēts prieks, taču rūdītiem slēpotājiem, kuri izmēģinājuši un pieredzējuši visdažādākos Eiropas slēpošanas kūrortus un naktsmītnes, pienāktos sevi kādreiz aplaimot ar iespēju palikt patiesi ekskluzīvos apartamentos. Šīs unikālās viesnīcas viesiem no slēpošanas brīvajā laikā pieejamas gan maksimālas ērtības un visdažādākās atpūtas un ārstnieciskās procedūras ķermenim, gan vārdos neizstāstāms estētisks baudījums un iespēja nepārtraukti izjust kalnu atmosfēru un ainavas. 

Apmešanos Le Fay Resort Dolomiti ieteicams plānot savlaicīgi – slēpošanas brīvdienas un palikšanu ekskluzīvajā viesnīcā februārī vai martā vajadzētu rezervēt jau vairākus mēnešus iepriekš, tādējādi, nodrošinot sev arī pieejamāko numuriņa cenu. Le Fay Resort Dolomiti, protams, viesiem ir atvērta visu gadu – īpašu atmosfēru un galvu reibinošas dabas ainavas tajā var izbaudīt arī vasarā, kad tur noteikti ir vērts pavadīt vismaz pāris dienas, izmantojot gan viesnīcas piedāvātās ērtības un pakalpojumus, gan arī kalnu pastaigas.

Mēs, Vanilla Travel, esam pārliecināti, ka ceļošana pandēmijas laikā, protams, rūpīgi ievērojot visus epidemioloģiskās drošības nosacījumus un piesardzību, ir ne vien iespējama, bet arī ārkārtīgi vēlama. Pilnvērtīga un aktīva atpūta vienā no skaistākajiem Alpu kūrortiem, kura krāšņumu papildina arī iespēja apmesties ekskluzīvajā Le Fay Resort Dolomiti, ir patiesa dāvana ķermenim, prātam, un, protams, katrai pēc skaistuma, brīvības un plašuma izslāpušai ceļotāja sirdij.

Šajā rakstā uzzināsi
Tev varētu patikt